گاز ابزار
گاز ابزار

وب سایت و اپلیکیشن گاز ابزار

وب سایت و اپلیکیشن گاز ‌ابزار،‌ یک پلاتفرم خرید و فروش B2B در زمینه تخصصی ملزومات ایستگاه های CNG در ایران است.

امروزه استفاده از ابزار بازاریابی دیجیتال، یک امر لازم برای کسب و کار های مختلف تلقی می شود. استفاده از این ابزار، موجب کاهش هزینه ها، افزایش کیفیت محصول و خدمات،‌ نوآوری کسب و کارها می شود. در عین حال موجب چابکی کسب و کارها می شود.

مالکیت مادی و معنوی وب سایت گاز‌ابزار برای شرکت پویندگان بنیان کیفیت پاسارگاد (سهامی خاص- شماره ثبت ۲۳۳۰۲) می باشد. 

موسسین این شرکت بیش ۱۵ سال تجربه فعالیت در زمینه ایستگاه های سی ان جی و کالیبراسیون داشته و نیاز این بخش از صنعت گاز را کاملا می شناسند. گاز ابزار ، آماده شنیدن پیشنهادات فعالان،‌ انجمن های صنفی و تخصصی فعال در زمینه ایستگاه های CNG هست. ما اعتقاد داریم،‌ همسویی گاز ابزار و نیازمندی های کاربران این صنعت،‌موجب می شود تا این پلاتفرم ،‌یک مرجع قابل اطمینان در این زمینه خواهد بود.

جایگاه های CNG در ایران 

درحال حاضر بیش از 2600 جایگاه CNG در کشور درحال فعالیت می باشد و ظرفیت توزیع این سوخت پاک درایران نزدیک به 200 هزار مترمکعب برساعت می باشد. جایگاه های CNG بر خلاف جایگاه های بنزین دارای سطح تکنولوژی و فنی بالایی هستند. بطوریکه متخصصان این صنعت، اذعان دارند این جایگاه ها، از نظر مراحل فرآیند فشرده سازی و توزیع گاز، مشابه یک پالایشگاه گاز در مقیاس کوچک می باشد.

خرید و فروش بی‌واسطه

در ” گاز ابزار ” کاربران (خریداران،‌ فروشندگان) مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد و پشتیبانی گاز ابزار، بعد از تایید محتوای اعلام شده از سوی کاربران، انتشار آن را در وب سایت گاز‌ابزار، تایید می نمایند. کاربران وب سایت ” گاز ابزار” برای استفاده بهینه از امکانات وب سایت گاز ابزار باید قوانین ،‌مقررات و پشتیبانی گازابزار را مطالعه نمایند تا یک خرید امن داشته باشند.

چگونه از گازابزار استفاده کنیم ؟

۱- برای استفاده از گاز ابزار ، ابتداء باید در آن عضو شوید. عضویت در گازابزار بسیار ساده است. با وارد کردن موبایل خود، کد تایید دریافت خواهید کرد. با تکمیل کردن پروفایل خود، باعث می شود تا مخاطبان، شما را راحت تر پیدا کنند و با شما ارتباط برقرار کنند.

۲- برای انتشار آگهی ، از قسمت درج آگهی، دسته بندی مناسب را پیدا کنید و مشخصات مربوط به آگهی خود را دقیقا پر کنید.

۴- هزینه های مربوط به درج آگهی را پرداخت کنید و یا با خریداری پلان های عضویت از درج آگهی نامحدود بهره مند شوید.

۵- درصورت تمایل می توانید آگهی خود را ویژه و یانردبان کنید تا مخاطبان بیشتری مشاهده کنند.

۶- درصورتیکه اصول انتشار آگهی را درست انجام دهید ،‌در کمتر از یک ساعت ،‌آگهی شما تایید و منتشر می گردد.

۷- انتشار عکس مرتبط با آگهی،‌ارتباط با مخاطب را تا ۳ برابر افزایش می دهد. بنابراین در آگهی های خود از عکس با کیفیت و با مشخصات ذکر شده استفاده کنید.